Mogę zarekomendować pożyczkę pod zastaw domu

Mogę zarekomendować pożyczkę pod zastaw domu

Kilka lat temu zdarzył mi się spory dylemat. W trakcie poruszania się pojazdem wjechałam w niewielki nasyp a przez to byłam zmuszona wezwać pomoc. Było pewne, że wóz nie nada się do wykorzystania. Nie miałam dużych szkód, jedynie rozcięcie głowy tudzież złamanie dłoni niemniej jednak mój samochód okazał się być poważnie uszkodzony. Właściciel warsztatu zakomunikował, że powinnam kupić kolejny model. Nie zgromadziłam oszczędności na nabycie własnego auta. Dryndnęłam do przyjaciółki, lecz była w stanie mi przekazać swój wóz na tydzień.

prawnik
Zadecydowałam, że zakupię paroletni wóz. Każdego dnia jestem zmuszona dojeżdżać do roboty niemal 30 kilometrów. PKSy kursują wyłącznie trzy razy na cały dzień. W związku z tym nie zdołałabym zrezygnować z poruszania się za pomocą prywatnego samochodu. Pojechałam w związku z tym do instytucji bankowej.
przy kawie

Ujemny wpis w BIG InfoMonitor, KRD

W trakcie audiencji w banku, zakomunikowano mojej osobie, że uzyskałam negatywny zapis w KRD wynikający z niezapłaconego kredytu 3 lata temu. Doradca bankowy rzekł, że obecnie nie zdołają udostępnić mi kredytu na nabycie pojazdu. Co więcej teraz zwracam inny dług, który zaciągnęłam żeby zrealizować renowację łazienki. Znajdowałam się w trudnym położeniu. Tymczasem następnego dnia w sieci dostrzegłam reklamę pożyczek pod zastaw w przedsiębiorstwie Inwestum. Weszłam na portal http://inwestum.com.pl/ i odnalazłam opis, że instytucja oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości bez wykwaterowania. Posiadałam na własność gniazdko, wprawdzie małe, jednakże było warte ok. 280 000 zł. Doczytałam, że przedsiębiorstwo nie wymaga wykwaterowania się, a tego typu pożyczki będą mało ryzykowane. Zadzwoniłam więc do Inwestum w wyniku czego zaprezentowano mi szczegóły kredytów.

Środki pieniężne dostałam po 24 godzinach

Zatrudniona załoga okazała się być niezwykle pomocna. Zawiadomiono mnie które oświadczenia muszę przekazać. Miały to być głównie zaświadczenie o opłacaniu czynszu a także akt notarialny. Prócz tego o zobowiązanie mogłam wnioskować online, bez wychodzenia z domu. Ocena mego formularza zaprzątnęła zaledwie godzinę. Uzyskałam pożądaną odpowiedź i zaoferowano mi pożyczkę w kwocie 15 000 zł. Musiałam oddać pożyczkę w ciągu 12 miesięcy. Byłam przekonana, że nie będę miała problemów z dotrzymaniem terminu. Moje stanowisko zezwala mojej osobie na przeznaczenie moich zarobków na oddanie kredytu. Mogłam kupić auto. Wydawało się to niezwykle adekwatne wyjście.
z kotem

Comments are closed.