Spełniliśmy swe pragnienia

Spełniliśmy swe pragnienia

Już jakiś czas wspólnie z mężem fantazjowaliśmy o domu na własność. Nie zgromadziliśmy tymczasem nadwyżki pieniędzy w wyniku czego placówki banków kwestionowały formularz o pożyczkę.

okna w budynku
Zaplanowaliśmy, że wspólnie będziemy zarabiać na etacie w wyniku tego zdołamy zebrać pieniądze na nasze gniazdko. Miłosz otrzymał stanowisko w spółce wytwarzającej okna i drzwi, jaka szukała rąk do pracy przez stronę internetową https://www.oknaoptimus.eu/. Poszukiwali człowieka, jaki będzie projektantem okien. Małżonek dostał własny pojazd dlatego że musiał jeździć w całej Polsce. Ja szukałam stanowiska w spółce kosmetycznej lecz ostatecznie otrzymałam zatrudnienie w laboratorium. Polecenia, które spełniałam czyniły, że mogłam się czuć szczęśliwa. Rok później uzyskałam lepsze stanowisko więc miałam możliwość przenieść się na dogodniejszą profesję. Me profity podniosły się. Z kolei mąż wdrożył znaczący przetarg na drzwi i okna i uzyskał niemałe przychody.
listwa biala

Gdy minęło 5 lat zgromadziliśmy potrzebny wkład własny

Po jakimś czasie zaoszczędziliśmy wkład własny żeby starać się o pożyczkę. Udaliśmy się do Banku Pocztowego i zaraz zrealizowaliśmy wniosek o zobowiązanie finansowe. Wyszło na jaw, że oszacowana dla nas zdolność do spłacania kredytu hipotecznego wynosi blisko 600 tysięcy złotych. Następnie pojechaliśmy zobaczyć lokale, które nam odpowiadały. Po paru dniach zdecydowaliśmy się na mieszkanie z dwoma pokojami z cudownym balkonem. Kolejny raz wybraliśmy się do placówki banku ażeby starać się o pożyczkę do 380 000 złotych. To mieszkanie było w stanie deweloperskim, dlatego pożądaliśmy dodatkowo plus minus 80 tysięcy na wykończenie. Zainstalowaliśmy okna pcv, które kupiliśmy w spółce, w której wykonuje pracę mój mąż. Zamontowaliśmy panele a także wykończyliśmy łazienkę. Gdy minęło kilka tyg. nasz gniazdko zostało wykończone do zamieszkania.
kuchnia luksusowa

Cieszymy się z nowego domu

Żyjemy w naszym własnym apartamencie już kilkanaście miesięcy i jesteśmy pewni, że stało się to idealne wyjście. Samodzielnie zaprojektowałam pomieszczenia ponadto wspierały mnie koleżanki. Salon posiada okna przesuwne a w kuchni postawiliśmy drzwi przesuwane. Ponadto zawiesiłam prześliczne firany, natomiast małżonek stawiał glazurę. Mieszkanie przedstawiało się nader estetycznie. Sąsiedzi byli zdziwieni trudem mojej umiejętności doboru stylu. Teraz z reguły po powrocie z firmy siedzimy w nowym lokum. Kochamy tutaj kucharzyć oraz wypoczywać przy kominku.

Comments are closed.